+48 23 654 97 59 imex@imex-trans.com.pl

Praca

Kierowca zwiń rozwiń

Nasza firma oferuje atrakcyjną pracę kierowcom oraz personelowi warsztatowemu. Warunkiem zatrudnienia na stanowisku kierowcy jest posiadanie odpowiednich uprawnień do kierowania zestawem ciężarowym (ciągnik siodłowy + naczepa), aktualnych badań lekarskich i psychologicznych, kursu na przewóz rzeczy oraz doświadczenia w zawodzie.

 

Nowy kierowca odbywa jazdę próbną z doświadczonym kierowcą - instruktorem, który zapoznaje go z obiegiem dokumentów oraz z innymi istotnymi szczegółami, których znajomość jest niezbędna do prawidłowego wykonywania obowiązków służbowych. Stawiamy naszym kierowcom wysokie wymagania co do jakości wykonywania powierzonych im zadań i zawsze oczekujemy profesjonalizmu w pracy. W zamian za to skrupulatnie wypełniamy wszelkie zobowiązania pracodawcy wobec naszych pracowników dając im satysfakcję z wykonywanej pracy oraz podnosząc w ten sposób motywację do jeszcze lepszego zaangażowania a także wzrostu przejmowania świadomej współodpowiedzialności za sukces firmy.

 

Wymagania na kierowce:

 

- uprawnienia kategorii C+E,
- aktualne psychotesty,
- aktualny kurs na przewóz rzeczy,

- aktualna Książeczka Sanepidu

- karta kierowcy

- udokumentowane doświadczenie w zawodzie

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem pracy w naszej firmie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub bezpośredni kontakt z nami. Tel.:  +48 23 654 97 59,  e-mail: imex@imex-trans.com.pl

Zgłoś się

Kontakt

+48 23 654 97 59, +48 23 654 97 58
Wyceń transport

Imex-Trans to dynamicznie rozwijająca się z firma o ugruntowanej pozycji w branży TSL. Usługi transportowe i spedycyjne świadczymy od 1990 r. i byliśmy jednym z pierwszych przedsiębiorstw transportowych na polskim rynku. Zapewniamy nie tylko nowoczesną i profesjonalną obsługę, ale też wieloletnie doświadczenie naszych kierowców i spedytorów.

IMEX TRANS USŁUGI TRANSPORTOWE I SPEDYCJA MIROSŁAW NAPIERSKI

06-500 Mława
ul. Napoleońska 100

NIP 569-000-40-69
REGON: 002716620
 

Zaufali nam

 

Copyright © IMEX-TRANS 2014
Go Studio Tomasz Kocot