+48 23 654 97 59 imex@imex-trans.com.pl

Nasze mocne strony

 

Terminowość – zapewniamy szybkie i terminowe dostarczenie ładunku na miejsce. Bezwzględne przestrzeganie czasu pracy kierowców oraz doskonała organizacja spedycji, to gwarancja terminowej dostawy.

Bezpieczeństwo – niska rotacja pracowników, doświadczenie kierowców i stały nadzór nad przesyłką – robimy wszystko, by nasze przewozy były bezpieczne.

Jakość – nowoczesny park maszynowy, doświadczona i wykwalifikowana obsługa, wieloletnia tradycja firmy – nasze standardy jakościowe to wciąż wyzwanie dla innych firm w branży.

Uczciwość – zaufanie naszych klientów to dla nas priorytet. Dlatego o wszelkich problemach i niedogodnościach informujemy na bieżąco. Zawsze realizujemy zlecenie do końca, niezależnie od poniesionych kosztów.

Elastyczność – wciąż się uczymy, jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i ciekawe pomysły. Udoskonalamy naszą ofertę i obserwujemy rynek, aby dostosować się do najnowszych wymogów i odpowiadać na rosnące potrzeby klientów.

Doświadczenie – posiadamy wieloletnie i ugruntowane doświadczenie w rozwożenie towarów po terenie Unii Europejskiej. Mamy doświadczenie w przewożeniu zarówno towarów neutralnych, jak i delikatnych – takich jak sprzęt elektroniczny firmy LG, z którą współpracujemy od 2000 r.

Ochrona środowiska – dbamy o to, by nasza flota była przyjazna dla środowiska, dlatego korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych w naszych samochodach.

Kontakt

+48 23 654 97 59, +48 23 654 97 58
Wyceń transport

Imex-Trans to dynamicznie rozwijająca się z firma o ugruntowanej pozycji w branży TSL. Usługi transportowe i spedycyjne świadczymy od 1990 r. i byliśmy jednym z pierwszych przedsiębiorstw transportowych na polskim rynku. Zapewniamy nie tylko nowoczesną i profesjonalną obsługę, ale też wieloletnie doświadczenie naszych kierowców i spedytorów.

IMEX TRANS USŁUGI TRANSPORTOWE I SPEDYCJA MIROSŁAW NAPIERSKI

06-500 Mława
ul. Napoleońska 100

NIP 569-000-40-69
REGON: 002716620
 

Zaufali nam

 

Copyright © IMEX-TRANS 2014
Go Studio Tomasz Kocot