+48 23 654 97 59 imex@imex-trans.com.pl

Współpraca

Współpraca z nami przebiega w trzech etapach.

Pierwszy etap to złożenie zamówienia – czyli zlecenia transportowego. Nasi dyspozytorzy przyjmują zlecenia w trzech formach: faksem, mailem lub telefonicznie (opcja tylko dla stałych klientów). Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania i ustalą najbardziej efektywny plan działania.

Etap drugi to przygotowanie do transportu. To najważniejszy moment – wtedy sprawdzamy stan techniczny pojazdu, przekazujemy kierowcy wszystkie istotne informacje i przygotowujemy dokumenty – sprawy formalne pozostają w naszej gestii tak, aby Państwo nie musieli się już o nic martwić.

Etap trzeci to transport towaru. Dbamy o to, by Państwa zamówienie dotarło nienaruszone, dlatego sprawdzamy jego stan nie tylko przed transportem, ale i w miejscu rozładunku. Nasi kierowcy oraz kontrolerzy mają wieloletnie doświadczenie, nie umknie im żaden szczegół.

Naszym celem jest zagwarantowanie naszym klientom najwyższej jakości usług transportowych. Zależy nam na długoterminowej współpracy, dlatego oferujemy kompleksowe i nowoczesne rozwiązania logistyczne. Współpraca z nami to gwarancja sukcesu Waszej firmy.

Kontakt

+48 23 654 97 59, +48 23 654 97 58
Wyceń transport

Imex-Trans to dynamicznie rozwijająca się z firma o ugruntowanej pozycji w branży TSL. Usługi transportowe i spedycyjne świadczymy od 1990 r. i byliśmy jednym z pierwszych przedsiębiorstw transportowych na polskim rynku. Zapewniamy nie tylko nowoczesną i profesjonalną obsługę, ale też wieloletnie doświadczenie naszych kierowców i spedytorów.

IMEX TRANS USŁUGI TRANSPORTOWE I SPEDYCJA MIROSŁAW NAPIERSKI

06-500 Mława
ul. Napoleońska 100

NIP 569-000-40-69
REGON: 002716620
 

Zaufali nam

 

Copyright © IMEX-TRANS 2014
Go Studio Tomasz Kocot